Výhody apartmánů

Míříte v létě na Slovensko? Vybíráte dovolenou v Podhájske a nevíte, jaký typ ubytování je pro vás nejlepší? My doporučujeme apartmány. A tady je několik důvodů proč.

Pohodlí

Ubytováním v apartmánu pro sebe získáváte hned několik místností. Nejste tak odkázáni na pobyt v jednom pokoji jako např. v hotelu. Při dovolené ve více lidech nejvíce oceníte prostor, který apartmán nabízí.

Naše apartmány mají dvě ložnice a hlavní místnost s kuchyňkou a jídelnou. Žádná “ponorková nemoc” vám v Podhájske nehrozí.

Soukromí

Apartmány mají vlastní sociální zařízení, které je kompletně vybavené a nemusíte se o ně dělit s cizími lidmi. Stejně tak můžete užívat výhod vlastní kuchyňky a jídelní části.

V naší kuchyňce najdete vše potřebné, co pro vaření budete potřebovat. Veškeré spotřebiče a dostatek prostoru pro uložení potravin. V našich apartmánech hladem trpět nebudete.

Vyžití

V apartmánech najdete vše, co budete potřebovat, pokud vám okolnosti nedovolí koupání či jiné venkovní aktivity. Nesmírnou výhodou je i vlastní zahrada vhodná pro grilování i jiné způsoby, jak si zpříjemnit den či večer.

Naše ubytování vám poskytne dokonalé útočiště, ať už bude váš program v Podhájske jakýkoliv.

Chybí vám nějaká podstatná informace?
Chcete si ověřit volné termíny pro dovolenou?
Nebo si apartmán přímo rezervovat?
Neváhejte nás kontaktovat.